Обратный звонок
Корзина
  • Ваша корзина пуста!

58956-01

REMER

Фум стрічка REMER 574 12 мм * 0,1 мм * 12 м

На складе

25 грн.

Фум стрічка RR 574 - універсальний ізоляційний матеріал ущільнювача при роботі з різьбовими з'єднаннями. Фум стрічка має високу міцність і стійка до впливу температур.

Матеріал, з якого виготовляється фум стрічка PTFE, відрізняється стійкістю до більшості кислот і має низький коефіцієнт тертя. Тефлонова стрічка PTFE ідеальний засіб для герметизації різьбових з'єднань так як вона не піддається старінню, стійка до руйнування, має високу міцність при розтягуванні. Фум стрічку можна використовувати в системах із робочим тиском до 30 бар. Фум стрічка в порівнянні з сантехнічним льоном (паклей) – це герметик, що не вимагає допоміжних матеріалів, його легко монтувати і в разі потреби демонтувати.

Застосовується для ущільнення різьбових з'єднань в обладнанні багатьох галузей промисловості, зокрема, у харчовій промисловості, а також хімічної (наприклад, для ущільнення різьбових з'єднань у трубопроводах, призначених для транспортування агресивних рідин та газів), будівельної (для ущільнення з'єднань у трубопроводах гарячого та холодного) водопостачання), медичній, фармацевтичній та інших галузях

Спосіб застосування: Перед початком монтажу та нанесення стрічки на різьблення слід видалити з різьблення бруд та металеву стружку. Намотувати стрічку слід у протилежному напрямку кроку різьблення. Наносити стрічку необхідно з таким зусиллям, щоб щільно закріпити її на різьбленні. Фум стрічка використовується без додаткових мастильних матеріалів.

Артикул
100200
Вид
фум-стрічка
Довжина
12 м
Колір
жовтий
Країна виробник
Італія
Матеріал
тефлон
Призначення
Для газопроводу
Товщина
0,1 мм
Ширина
12 мм
Отзывы0
Написать отзыв

Рейтинг

Отзывы с оценкой
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов